CERTYFIKATY ISO 9001, ISO 3834

O firmie

Od 2014 roku firma BEST Systemy Grzewcze weszła w skład Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i w 2016 roku przeniosła się do nowoczesnej siedziby przy ulicy Towarowej 15 w Świdnicy.

Nasza siedziba

Nasz budynek został zaprojektowany z myślą o ochronie środowiska naturalnego, stąd dysponujemy przepływowym zbiornikiem wody deszczowej, do którego odporwadzana są opady zebrane z terenu firmy (korzystamy z niej przy nawadnianiu zieleni wokół naszej siedziby, gdy trzeba, uzupełniamy niedobory wodą z własnego ujęcia), regeneracyjnymi wymiennikami ciepła systemu HVAC wykorzystującymi złoże gruntowe, nowoczesnym systemem oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego opartym o technologię LED oraz panelami fotowoltaicznymi, które stanowią odnawialne źródło energii elektrycznej.

Nasz zespół

Nasi Pracownicy to fundament działania firmy, a BEST to przyjazne miejsce pracy dla ludzi ambitnych i mierzących wysoko. Dysponujemy dynamicznym zespołem, który łączy bogate doświadczenie ze świeżym spojrzeniem na technikę. Dzięki temu oferujemy innowacyjne rozwiązania w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Jako firma technologiczno-inżynieryjna funkcjonujemy w nieustannie zmieniającym się otoczeniu, które mobilizuje nas do ciągłego rozwoju oraz inspiruje do zdobywania nowej wiedzy. Realizujemy nowatorskie projekty i podejmujemy wyzwania inżynierskie na najwyższym poziomie. Jesteśmy - po prostu - the BEST.

Adres

ul. Towarowa 15, 58-100 Świdnica

(+48) 74 856 81 88

best@systemy-grzewcze.pl

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Na skróty

O nas

Realizacje

O firmie

Kontakt

RODO

 

©2019 BEST Systemy-Grzewcze. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt Art Open Studio Reklamy