CERTYFIKATY ISO 9001, ISO 3834

Cryogenics

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na polu kriogeniki i ukierunkowaniu na innowację, BEST Cryogenics wyznacza nowe trendy i realizuje nowatorskie rozwiązania w technice kriogenicznej oraz gazowej.

Realizujemy kompleksowo instalacje kriogeniczne od koncepcji do rozruchu technologicznego w oparciu o analizy techniczno-ekonomiczne pozwalające na wybór optymalnego rozwiązania dla naszych Klientów.

Wykonujemy instalacje regazyfikacji gazów skroplonych z zastosowaniem technologii odzysku energii chłodu w oparciu o wymiennik wyprodukowany i opatentowany przez firmę BEST w 2014 roku (nr patentu P.419772).

Oferujemy sprzedaż i dostawy LNG własnym transportem kriogenicznym.
Oferujemy wykonanie instalacji magazynowania i regazyfikacji LNG oraz skroplonych gazów technicznych (O2, N2, CO2) na terenie całej Europy. Wydzierżawiamy kompletne stacje LNG.

Dla istniejących stacji regazyfikacji realizujemy kompleksowe dostawy oraz montaż wymienników chłodu. Prowadzimy prace serwisowe i konserwacyjne stacji regazyfikacji oraz instalacji gazowych. Wykonujemy analizy termodynamiczne instalacji kriogenicznych z wykorzystaniem technologii termowizyjnych do testów diagnostycznych in situ.

Innowacyjny wymiennik chłodu

Na bazie wieloletnich doświadczeń w dziedzinie kriogeniki firma BEST Systemy Grzewcze jako jedyna na rynku europejskim opracowała, opatentowała oraz wdrożyła do eksploatacji technologię odzysku chłodu z przemiany fazowej gazów skroplonych. Dzięki wykorzystaniu naszego wymiennika możliwe jest pozyskiwanie energii chłodu z procesu regazyfikacji skroplonego czynnika oraz wykorzystanie jej do celów technologicznych przez odbiorcę.

Stacja regazyfikacji z wymiennikiem chłodu pozwala na osiągnięcie wyższej sprawności energetycznej procesu, dzięki wykorzystaniu energii do tej pory bezpowrotnie traconej do otoczenia za pośrednictwem parownic atmosferycznych. Odzysk energii chłodu z wykorzystaniem wymiennika pozwala na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej w tradycyjnych instalacjach chłodniczych.

Poprawa efektywności energetycznej daje również możliwość ubiegania się o ulgi w opłatach za korzystanie ze środowiska naturalnego, gwarantując korzyści ekonomiczne oraz ekologiczne.

Adres

ul. Towarowa 15, 58-100 Świdnica

(+48) 74 856 81 88

best@systemy-grzewcze.pl

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Na skróty

O nas

Realizacje

O firmie

Kontakt

RODO

 

©2019 BEST Systemy-Grzewcze. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt Art Open Studio Reklamy