CERTYFIKATY ISO 9001, ISO 3834

News

Konferencja PPLNG z udziałem BEST

Dzisiaj rozpoczyna się Konferencja PPLNG i bioLNG - najważniejsze wydarzenie branży LNG w roku. Nie zabraknie tam przedstawicieli BEST Systemy Grzewcze.

Coroczna Konferencja Polskiej Platformy LNG i bioLNG zostanie zrealizowana w trybie tradycyjnym. Zależy nam, aby po wielu miesiącach spotkań online, telekonferencji całe środowisko związane z LNG i bioLNG miało możliwość spotkania, uściśnięcia dłoni i wymiany doświadczeń. Z myślą o networkingu,  Konferencja odbędzie  się w dniach 24 – 25.11.2021, w Ożarowie Mazowieckim w hotelu Mazurkas, tak aby poza aspektem merytorycznym – wszyscy znaleźli czas na rozmowy kuluarowe. Wśród prelegentów będą eksperci zarówno z Polski jak z zagranicy. Tematem przewodnim Konferencji będą w tym roku kwestie związane z bioLNG, będziemy mówić o jego produkcji, wykorzystaniu, regulacjach prawnych oraz szansach rozwoju i ewentualnych zagrożeniach. W czasie dwóch dni konferencji planujemy wystąpienia i prezentacje w ramach następujących paneli tematycznych:

1. Sytuacja rynkowa oraz podsumowanie ostatniego roku w branży LNG.

2. BioLNG – dostępność i produkcja w Polsce oraz w EU.

3. Przepisy dotyczące biometanu, jego rozwoju jako paliwa przyszłości.

4. Zastosowanie bioLNG w poszczególnych gałęziach gospodarki.

5. Infrastruktura – przykłady i dobre praktyki w budowie i konstrukcjach LNG.

Każdy z bloków tematycznych kończyć się będzie sesją Q&A lub panelem dyskusyjnym – tak aby każdy z uczestników otrzymał komplet informacji na interesujący go temat. Dla osób zainteresowanych wybraną tematyką, planujemy organizację warsztatów prowadzonych przez naszych Ekspertów. Na uczestników seminarium czekać będzie też kilka niespodzianek.

shutterstock 9833917

O nas

Od 2014 roku firma BEST Systemy Grzewcze weszła w skład Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i w 2016 roku przeniosła się do nowoczesnej siedziby przy ulicy Towarowej 15 w Świdnicy.

Adres

ul. Towarowa 15, 58-100 Świdnica

(+48) 74 856 81 88

best@systemy-grzewcze.pl

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Na skróty

O nas

Realizacje

O firmie

Kontakt

RODO

 

©2019 BEST Systemy-Grzewcze. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt Art Open Studio Reklamy