CERTYFIKATY ISO 9001, ISO 3834

News

BEST na XIV Konferencji Naukowo-Technicznej „Utrzymanie Ruchu W Przemyśle Spożywczym”

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska na XIV Konferencji Naukowo-Technicznej „Utrzymanie Ruchu W Przemyśle Spożywczym”, która odbędzie się w dniach 09-10.03.2021 r. w Wolborzu k. Tomaszowa Mazowieckiego, gdzie wspólnie z firmą LOOS Centrum sp. z o. o. będziemy do Państwa dyspozycji.

W trakcie Konferencji mogą Państwo porozmawiać z naszymi ekspertami oraz dowiedzieć się o najnowszych trendach technologicznych związanych z konwersją energii. Zapraszamy również do wysłuchania naszej prezentacji w drugim dniu konferencji w panelu III: „ Efektywność i … jeszcze raz efektywność”.


Uczestnikami Konferencji są: kadra inżynieryjno-techniczna rozlewni wód i soków, zakładów spirytusowych, browarów, mleczarni, zakładów mięsnych i przetwórstwa owocowo-warzywnego, firmy proponujące nowoczesne urządzenia, technologie i rozwiązania systemowe, niezbędne do funkcjonowania nowoczesnych działów utrzymania ruchu.

W programie znajdziemy sesję wprowadzającą, 4 panele tematyczne, WARSZTATY/AKADEMIĘ BMP oraz wycieczkę techninczną do zakładu Gospodarza Honorowego - PepsiCo w Tomaszowie Mazowieckim.

Wydarzenie odbędzie się w Jachrance, a Gospodarzem Honorowym tej edycji jest zakład PepsiCo, który znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim.

Program Konferencji jest dostępny pod linkiem: Program (kierunekbmp.pl)

Rejestracja uczestników: BMP - rejestracja online (e-bmp.pl)

shutterstock 9833917

O nas

Od 2014 roku firma BEST Systemy Grzewcze weszła w skład Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i w 2016 roku przeniosła się do nowoczesnej siedziby przy ulicy Towarowej 15 w Świdnicy.

Adres

ul. Towarowa 15, 58-100 Świdnica

(+48) 74 856 81 88

best@systemy-grzewcze.pl

Pon - Pt: 7:00 - 15:00

Na skróty

O nas

Realizacje

O firmie

Kontakt

RODO

 

©2019 BEST Systemy-Grzewcze. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt Art Open Studio Reklamy